TAŞ DUVAR MODELLERİ

Taş Duvar Modelleri

 

Taş Duvar Modelleri

Öncelikle şunu belirtmek isterim aklınıza gelebilecek bütün her yere izmir taş duvar döşeme çalışması yapmaktayız. Evlerimizin daha zarif ve güzel olmasını istiyorsak, bulunduğunuz mekanlara nasıl değişik bir dokunuş yapabiliriz diye düşünmemiz gerekir. Oluşturulacak değişikliğin önemli bir tadilat olmasına gerek yoktur. Çünkü bazı zamanlar küçük bir detay büyük bir fark yaratmaktadır. Örnek vermek gerekirse tüm mobilyaları değiştirmek yerine veya duvarı kırmak ihtiyacı duymadan basit bir taş duvar dokusu ile evinize renk katabilirsiniz. En çok taş duvar yapılan yerleri sizlere derledik ve sunduk. Siz de evinizde taş dokusu istiyorsanız örnekleri inceleyebilirsiniz. Burada gördüklerinizi sizlere örnek olması açısından, fikir olarak sunmaktayız. İstediğiniz taşlar ile istediğiniz yere, istediğiniz şekilde taş duvar kaplaması gerçekleştirmekteyiz.

 

Villaya Taş Duvar Döşeme

Villaya Taş Duvar Döşeme

Villaya Taş Duvar Döşeme

Villalarınıza komple taş duvar döşemesi veya doğal taş kaplaması ile villanızı dışarıdan gören kişilere daha şık ve zarif olmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli taşlar ile kaliteli işçilik sunan firmamız ile sizlerde komple villaya taş duvar çalışması yaptırabilir, aynı zamanda villa içine de taş duvar kaplatabilirsiniz.

 

 

koridora taş duvar

koridora taş duvar

Koridora Taş Duvar

Taş duvar kaplama çok yönlü bir bölümdür, yani farklı alanlara rahatlıkla uymaktadır. Bu koridor resminde gördüğümüz döşemeler çekici ve asimetrik bir kompozisyon oluşturduğundan dolayı her çevreyi eşsiz kılmaktadır. Evinizin bir ya da daha fazla duvarını kaplamaya karar vermeden önce çeşitli taş türlerini göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

Gri Taş Duvar

Gri Taş Duvar

Renkli Gri Taş Duvar Modeli

Abartısız bir şekilde duran zarif bir görünüm için daha küçük kaplama modellerini sizlerde tercih edebilirsiniz. Bu örnekte merdiven duvarı koyu taşlarla kaplanmış. Diğer duvarlar normal şekildedir ve tek duvar bir odayı göz boyamaya yetmiştir.

 

 

 

 

Bahçeye taş duvar

Bahçeye taş duvar

Bahçeye Taş Duvar Kaplama

Sizlerde bahçelerde veya diğer açık alanlarda taş duvarlara sıkça denk geliyorsunuzdur. Bu örneğimizde villaya taş duvar yada müstakil ev bahçesine taş duvar kaplama örneği sunulmuştur. Banyolar genellikle beyaz renkli olduğundan bahçe duvarı için de beyaz renk seçimi doğru bir karar.

 

 

 

 

 

aydınlatmalı taş duvar

aydınlatmalı taş duvar

Aydınlatmalı Doğal Taş

Dekoratif duvarlar, aydınlatma da duvarları güzelleştirmek için önemli bir rol oynamaktadır. Burada duvarda basit bir lamba ile taşın dokusunu ve renklerini nasıl ortaya çıkardığını görüyoruz. Estetik ve çağdaş göstermenin yanı sıra mekan dolaşımı daha güvenli hale gelmektedir.

 

 

 

 

siyah taş duvar

siyah taş duvar

Siyah Taş Kaplama

İç mekanlar için çarpıcı bir fikir olarak düşünülen siyah taş kaplama blok duvarlar. Bu örnekte olduğu gibi tek duvar düşünülerek yapılabilir.

 

 

 

 

 

 

oturma odası taş duvar

oturma odası taş duvar

Salona Taş Duvar

Taş duvar kaplamasını yapacak olduğunuz alanlardan biri de oturma odasıdır. Tüm duvar yerine sadece tek bir duvara uygulamak şartıyla mükemmel olur. Bu örnekte bej rengi taş kaplama devasa bir ayna ile tamamlanmış. İsteğe göre televizyon veya şömine de eklenebilirdi.

 

 

 

 

 

Mutfağa taş duvar kaplama

Mutfağa taş duvar kaplama

Mutfağa Doğal Taş Kaplama

Taş kaplama, dekorasyonda karakter eksikliğinin bulunduğu mekanları güçlendirmek için en iyi yollardan bir tanesidir. İsterseniz tüm duvarda kullanabilirsiniz veya taş efektini yeniden üreten bir duvar kağıdı seçimi yapabilirsiniz. Taş duvarlar bütçenin sınırlı olduğu durumlar için iyi bir seçimdir.

 

 

 

 

Ofise Taş Duvar

Ofise Taş Duvar

Ofise Taş Duvar

Ofiste saygın ortamı yaratmak isteyenler için taş mükemmel bir kaynaktır. Taş duvarını çiçek yataklarıyla tamamlayabilir ve odaya sıcaklık katmak için ahşap mobilya ve zeminden yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Cafeye Taş Duvar

Cafeye Taş Duvar

Cafeye Taş Duvar Döşeme

Cafeye taş duvar yaptırmak isteyenlerin başta düşünmesi gereken renklerden birini sizlere yapmış olduğumuz çalışmalardan örnek vererek göstereceğiz. Cafelerinize taş duvar döşeme işlemini yaptırabilirsiniz. Cafelere ışıklı taş duvar işlemesi ile daha çarpıcı ve canlı renkler kullanarak mükemmel bir tasarım ortaya çıkartabiliriz.

 

 

 

 

Banyoya taş duvar

Banyoya taş duvar

Banyoya Taş Duvar Kaplama

Banyolarınızın daha şık tasarımlarda gözükmesini istiyorsanız sizlerde banyo taş duvar kaplama örneğimizi görebilir ve bu şekilde bir tasarım yaptırabilirsiniz.