Ofis Doğal Taş Dekorasyon Ustası

Ofis Doğal Taş Dekorasyon Ustası

Ofis Doğal Taş Dekorasyon Ustası : Dekorasyon kelimesi dendiğinde aklımıza ilk gelen oturduğumuz konutlardır. Fakat yaşantımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz ofis ve iş yerlerimizin dekorasyonu da bir o kadar önemlidir. Ofis dekorasyonunda önem vereceğimiz ilk yerlerden biri ise duvar dekorasyonudur.

ofis taş dekorasyon - Country Stone Kültür Taşı - Tuğlası Uygulaması

ofis taş dekorasyon – Country Stone Kültür Taşı – Tuğlası Uygulaması

Günün çoğunluğunu geçirdiğimiz ofislerde duvar dekorasyonun da rahat ve göze hitap etmesi önemlidir. Ofisin mimari özelliği ve aldığı gün ışığı göz önünde bulundurularak dekorasyon çalışmasına başlanmalıdır. Ofisleri ayrıca birçok iş arkadaşımızla beraber kullanırız ve dekorasyon yaparken bunları da göz önünde bulundurmalıyız. Her zaman abartıdan kaçınmalı , kalabalık ve göz yoran dekorasyonlardan uzak durmalıyız. Ayrıca iş yerleri yapılan işin aynasıdır ve iş yerlerine gelen misafirlerin ilk izlenimini oluşturacaktır. İşte bu noktada taş duvar dekorasyonları devreye giriyor. Taş duvarlar diğer duvar dekor uygulamalarına göre daha güçlü dekor ürünleridir. Taş duvarlar ile oluşturulan duvar dekorasyonu ofis tasarımının yanında şirketin imajına da büyük oranda etki eder.

ofis taş dekorasyon

ofis taş dekorasyon

Ofislerimize taş duvar dekorasyonuna karar verdikten sonra , sıra uygulamaya gelmektedir. Uygulama yapılacak duvarın ölçüleri alındıktan sonra taş seçimi yapılır. Dekoratif doğal taş seçerken fileli yada filesiz olarak ikiye ayrılır. Küçük ebatlarda taş duvar dekorasyonu isterseniz fileli , büyük ebatlarda isterseniz ise filesiz taşları seçebilirsiniz. Doğal taşların yapıları gereği renk tonlarında farklılık olabilir. Uygulama yapılmadan önce taşlar zemine yayıp yarım saat dinlendirilip , homojenize bir renk tonu yakalanır . Doğal taşlar çoğunlukla birbirine geçmelidir ve uygulama sırasında derz boşluğuna gerek yoktur. Duvarınız boyalı ise boyayı kazıyıp yapıştırıcı ile taşları monte etmemiz yeterli olacaktır. Ofislerimizde doğal taşları seçmemizdeki diğer bir husus ise sağlığa zararlı olmamasıdır.

dekoratif duvar paneli

dekoratif duvar paneli

Günümüzün çoğunu geçirdiğimiz iş yerlerinde sağlıklı bir ortam hepimizin isteyeceği bir şeydir. Ayrıca doğal taşla kaplanmış duvarların temizliği ise zahmet gerektirmez. Ofisi temizlerken kullanabileceğimiz süpürge yardımı ile taşların tozu alınabilir. Taş duvar kaplama uzun ömürlüdür. Diğer boya yada duvar kağıdı kaplama gibi sürekli tadilat istemez. Fiyatlandırma ise yapılacak duvarın ölçülerine ve kullanılacak doğal taşa göre değişiklik göstermektedir

 

 

 

 

Country Stone Kültür Taşı – Tuğlası Uygulaması

 

 

Tags:, , , , , , , ,

Comments

  • admin | Nis 4,2019

    İzmir ve ege bölgesine bakan en iyi taş usta ekibine teşekürler ediyoruz

  • Leave a Comment

    Name *

    Email

    Website