Kilit Parke Taş

Kilit Parke Taş

Kilit Parke Taş

Beton olan Parke Taşları, farklı desenleriyle farklı renkleriyle birlikte çeşitleri olması ile bambaşka diğer zemin malzemelerinde olmayan tasarım çeşitlerini sunmaktadır. Bu yüzden kilitli parke taşları, iç vede dış mekanlarda çok fazla tercih edilen bir zemin kaplama ürünüdür.

kilit parke taşı

kilit parke taşı

 

Fazla zahmeti olmayan ürünler çok kolay temizlenir vede silinebilir kilitli olduğundan dolayı, belli bölgede altyapı gibi sorunlar olduğunda sadece o bölümde olan taşları söküp yerlerine düzenlice koymanız yeterlidir. Sökülen taşlar tekrar tekra kullanıldığı için malzemelerden zamandan vede işçiliklerden fazlasıyla tasarruf etmiş olmaktasınız işte bu yüzden kilit parke diyoruz.

Kilitli parke modellerinde birkaç olmak üzere 10 cm, 8 cm vede 6 cm olmak ile birlikte 3 adet farklı yükseklik çeşidi bulunmaktadır. Uygulama yapılan bölgelere göre kilitli parkenin cm kalınlığı ona göre belirlenmeli.

kilitli parke

kilitli parke

 

BETON PARKE TAŞLARI;

Sağlam, dayanıklı vede çok basit uygulanabilir, yerinden sökülebilir tekrar kullanılır, donmaz, kayganlık kesinlikle yoktur, beton parke modelleri vede alternatifleri çoktur.

 

Tags:

Comments

  • admin | Şub 22,2020

    Merhaba yerim dikilide , 100 metrekare kadar doğal renksiz kilit model parke taşlardan almak istiyorum. Nakliye artı taş fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz

  • Leave a Comment

    Name *

    Email

    Website