Tag Archives: taş ev

Beton Evlerden Daha Dayanıklı Taş Ev Yapımı

Beton yapılara nazaran oldukça dayanıklı olan taş evler yıllar boyunca ilk gün ki sağlamlığı korumaktadır. Yıllar boyunca sizlere hiçbir masraf çıkarmadan huzurla içinde oturacağınız taş evler üretmekteyiz.

izmir taş ev ustası

izmir taş ev ustası

Ustalarımız ile birlikte en kısa süre içerisinde birden çok renk ve desenlere sahip olan taşlardan sizlere ev yapmaktayız. Üstelik bu evler oldukça hoş bir görünüme sahip ve sanki eski yüzyıllardan kalmış gibi Nostalji bir görünüm havasını verirken huzur dolu bir köşk, saray görünümünü de katmaktadır. Genelde İzmir de villalar için kullanılan bu taş evler, artık müstakil betonarme evlerin yerini de almaktadır. Son Trend olan bu taş evler ile sadece dış görünüm değil aynı zamanda da iç görünümde de muhteşem bir güzelliği katacaksınız. Dayanıklılık olarak oldukça iyi olan bu taş evler, rutubete karşı koruma ve ses yalıtımı gibi İzolasyonlara göre de oldukça idealdir. Yıllar boyunca hiçbir masraf etmeden evinizde huzur içerisinde oturacak ve harika bir şekilde görünüme sahip olan bu taş evler ile de farkındalığı oluşturacaksınız. Otellerin de sıkça tercih etmiş olduğu ve iç dekorasyon alanında kullandığı taş modellerimiz ile de İzmir de bulunan tün otel ve pansiyonlara da hizmet etmekteyiz. Sitemiz üzerinden bizlere iletişim panelinden ya da telefon numaramızdan ulaşın yerinde tespitlerimiz ile birlikte de en kısa süre içerisin de çözüm odaklı çalışmalarımızı gerçekleştirelim.

Tags:, , , , , , , ,

İzmir Taş Villa Yapımı Ustası

İzmir Taş Villa Yapımı Ustası

İzmir de taş döşeme alanında uzun yıllardır faaliyet sergileyen firmamız ile tanışmanın tam zamanı. Ustalarımız ile birlikte en kısa süre içerisin de sizlerin taleplerine göre çalışma alanları oluşturuyoruz.

taş villa

taş villa

Yerinde tespit ve zengin katalog çeşidimiz ile birlikte her zevke uyum sağlayacak olan taş döşeme ve taş kaplama çalışmalarının yanı sıra taş ev, taş villa gibi sıfırdan inşaat yapım işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. İzmir de birçok bölgede yapmış olduğumuz taş evleri dışarıdan gelenler tarihi evler, konaklar olarak sanmaktadır. O kadar güzel bir görünüme sahip oluyorlar ki ve gerçekten de betonarme yapılardan on kat daha dayanıklıdırlar. Taş evler eski yüzyıllardan bu yana en çok tercih edilen evlerdir. Yıllar boyunca yalıtımlı olması ve dayanıklılığı ile her zaman gözler önüne serilmiştir. Yazın serin tutan ve kışın sıcak tutan taş evler ile üstelik boya derdiniz de olmayacak. Uzun yıllar boyunca hiç boyama derdinde kalmadan muhteşem bir dayanıklılığı sergilemektedir. Taş evlerin yanı sıra mevcut evlerinize taş kaplama çalışmaları da yapmaktayız. Sadece evinize değil bahçe ve işyerlerinize de bu alanda çalışmalarımız yer almaktadır. Genelde kafelerin oldukça fazla tercih etmiş olduğu taş kaplama alanların da İzmir’in birçok bölgesin de çalışmalarımız yer almıştır. Sitemiz üzerinden iletişim panelinden bizlerle iletişim halinde olabilir, aynı zamanda da telefon numaramızdan da her daim bizlere ulaşabilirsiniz.

iki katlı taş ev

iki katlı taş ev

Birbirinden güzel sanat eserleri gibi görünen bu evlerin her biri birinden daha güzel ve kullanışlı. Her daim sıcak ortamların sergileneceği bu evlerde insan bedeni yaşlanmaz bir kere. En güzel anılarınızı bu evlerde geçirecek olmanız size mutluluk ve güzellik katacak. Son zamanlarda bütün kafe ve restoranlarda da kullanıma başlanan taş evlerin günlük yaşamınıza etkisi çok artacak ve her defasında o evlerin güzelliğinden bahsedecek kadar onları çok seveceksiniz. Her türlü nitelikte sizlere gezdirilen bu evlerin en kaliteli tasarım olduklarını da sizlere söylemek isterim ve iyi istirahatler dilerim.

taş ev ustası

taş ev ustası

Tags:, , , , , , , ,