Tag Archives: taş duvar

Beton Evlerden Daha Dayanıklı Taş Ev Yapımı

Beton yapılara nazaran oldukça dayanıklı olan taş evler yıllar boyunca ilk gün ki sağlamlığı korumaktadır. Yıllar boyunca sizlere hiçbir masraf çıkarmadan huzurla içinde oturacağınız taş evler üretmekteyiz.

izmir taş ev ustası

izmir taş ev ustası

Ustalarımız ile birlikte en kısa süre içerisinde birden çok renk ve desenlere sahip olan taşlardan sizlere ev yapmaktayız. Üstelik bu evler oldukça hoş bir görünüme sahip ve sanki eski yüzyıllardan kalmış gibi Nostalji bir görünüm havasını verirken huzur dolu bir köşk, saray görünümünü de katmaktadır. Genelde İzmir de villalar için kullanılan bu taş evler, artık müstakil betonarme evlerin yerini de almaktadır. Son Trend olan bu taş evler ile sadece dış görünüm değil aynı zamanda da iç görünümde de muhteşem bir güzelliği katacaksınız. Dayanıklılık olarak oldukça iyi olan bu taş evler, rutubete karşı koruma ve ses yalıtımı gibi İzolasyonlara göre de oldukça idealdir. Yıllar boyunca hiçbir masraf etmeden evinizde huzur içerisinde oturacak ve harika bir şekilde görünüme sahip olan bu taş evler ile de farkındalığı oluşturacaksınız. Otellerin de sıkça tercih etmiş olduğu ve iç dekorasyon alanında kullandığı taş modellerimiz ile de İzmir de bulunan tün otel ve pansiyonlara da hizmet etmekteyiz. Sitemiz üzerinden bizlere iletişim panelinden ya da telefon numaramızdan ulaşın yerinde tespitlerimiz ile birlikte de en kısa süre içerisin de çözüm odaklı çalışmalarımızı gerçekleştirelim.

Tags:, , , , , , , ,

İzmir Dekoratif Taş

izmir Taş Duvar hakkında için Hem yüksek nitelikli kaliteli ürünler hakkında hemde uzun ömürlü kullanıma uygun işçilik kalitesiyle çalışıyoruz .
izmir Taş Duvar yapım Alanları
izmir dekoratif taş amaçlı veya farklı tercihler sebebi ile yıllardır taş duvarla kullanılan hiç bir şekilde özelliğini kaybetmemektedir. Zeminden duvara kadar  rahatlıkla uygulanan taş duvar modelleri ile sizlerde göze çok hoş gelen, sağlam ve dekoratif alanlar kendinize yaratabilirsiniz.    Bazı tercih edilen alanları aşağıda sıralamış olsak da sizlerin zevkinize göre her alanda rahatlıkla taş duvar yapımını bizlerden isteyebilirsiniz.

izmir taş duvar

izmir taş duvar

İzmirde Dekoratif ve göze hoş gelen alanlar her yer yapılabilir. izmir Taş Duvar uzmanı firmamız  ile birlikte bugüne kadar bir çok başarılı projeye imza atmış bulunmaktayız vede bir çok alanda uygulamalar yapmıştır. Bireysel olarak yaşam alanlarınızı renklendirip hemde özel vede kamusal alanlarda yüzlerce uygulama tamamlamıştır. izmir Taş Duvar için bizleri tercih eden ve yine bizlere bu alanda referans eden müşterimize teşekkürü biz bir borç biliriz.

taş duvar modelleri

taş duvar modelleri

Ofis Duvar Yüzeylerinde
Bina giriş ve lobilerde
Dış Cephelerde
Cafe duvarlarında
Otel lobilerinde

Konut veya Ticari Alanaların iç duvarlarında
Konut ve Ticari Alanların Bahçe Duvarlarında
Villa Çevre Duvarlarında
Lokanta ve restoranlarda
Teraslarda
Tv Ünitesi arkasında
Bina koridorlarında
Salon duvar yüzeylerinde
izmir Taş Duvar
 
Taş istinat duvarları
Taş Duvar
Taş Duvar Uygulaması
Taş Duvar Uygulamaları
Taş duvar işleri
Özel taş duvarlar
Maltepe de Taş Duvar İşleri
izmir Taş Duvarlar

izmir dekoratif taş

izmir dekoratif taş

izmir Taş duvar yapımında En Sık Sorulan Sorular Nedir?
Bizlere izmir taş duvar yapımı için ulaşan müşterilerimizden sorular  gelmektedir ancak en çok konuşulan ve endişe edilen soru genelde ağırlık konusunda. Taş duvarlar paneller halinde yapılarınıza bizler  uygulanmakta olup endişe edilecek ağırlık yaratmamakta. Düşünüldüğünün tersine ve ayrıcada nefes alma özelliği sayesinde bulunduğu ortamlarda sağlık yönünden  sorun teşkil etmezler. Sade vede özensiz duvarlardan sıkılanlar için ve mekanlarına canlılık, farklı bir yaşam tarzı yaratmayı düşünen tüm konut sahiplerine en son derece modern şık ve uzun ömürlü taş duvarlar kaliteli işçilik ile sunuyoruz. İzmir içinde her ilçede hizmetimiz bulunmaktadır.

salon taş duvar

salon taş duvar

İzmirde sizlerde evlerinizde yada farklı işyerlerinde taş duvar yaptırmak istiyorsanız hemen ulaşıp size özel teklifinizi bizlerden isteyebilirsiniz. Firmamız site üzerinden dileyen müşterilerimiz iletişim sayfasındaki yazan bilgilerden bizlere ulaşıp adresinizde ücretsiz keşif desteği talep edebilirler.

Tags:, , , , , ,