Tag Archives: taş döşeme

İzmir Taş Villa Yapımı Ustası

İzmir Taş Villa Yapımı Ustası

İzmir de taş döşeme alanında uzun yıllardır faaliyet sergileyen firmamız ile tanışmanın tam zamanı. Ustalarımız ile birlikte en kısa süre içerisin de sizlerin taleplerine göre çalışma alanları oluşturuyoruz.

taş villa

taş villa

Yerinde tespit ve zengin katalog çeşidimiz ile birlikte her zevke uyum sağlayacak olan taş döşeme ve taş kaplama çalışmalarının yanı sıra taş ev, taş villa gibi sıfırdan inşaat yapım işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. İzmir de birçok bölgede yapmış olduğumuz taş evleri dışarıdan gelenler tarihi evler, konaklar olarak sanmaktadır. O kadar güzel bir görünüme sahip oluyorlar ki ve gerçekten de betonarme yapılardan on kat daha dayanıklıdırlar. Taş evler eski yüzyıllardan bu yana en çok tercih edilen evlerdir. Yıllar boyunca yalıtımlı olması ve dayanıklılığı ile her zaman gözler önüne serilmiştir. Yazın serin tutan ve kışın sıcak tutan taş evler ile üstelik boya derdiniz de olmayacak. Uzun yıllar boyunca hiç boyama derdinde kalmadan muhteşem bir dayanıklılığı sergilemektedir. Taş evlerin yanı sıra mevcut evlerinize taş kaplama çalışmaları da yapmaktayız. Sadece evinize değil bahçe ve işyerlerinize de bu alanda çalışmalarımız yer almaktadır. Genelde kafelerin oldukça fazla tercih etmiş olduğu taş kaplama alanların da İzmir’in birçok bölgesin de çalışmalarımız yer almıştır. Sitemiz üzerinden iletişim panelinden bizlerle iletişim halinde olabilir, aynı zamanda da telefon numaramızdan da her daim bizlere ulaşabilirsiniz.

iki katlı taş ev

iki katlı taş ev

Birbirinden güzel sanat eserleri gibi görünen bu evlerin her biri birinden daha güzel ve kullanışlı. Her daim sıcak ortamların sergileneceği bu evlerde insan bedeni yaşlanmaz bir kere. En güzel anılarınızı bu evlerde geçirecek olmanız size mutluluk ve güzellik katacak. Son zamanlarda bütün kafe ve restoranlarda da kullanıma başlanan taş evlerin günlük yaşamınıza etkisi çok artacak ve her defasında o evlerin güzelliğinden bahsedecek kadar onları çok seveceksiniz. Her türlü nitelikte sizlere gezdirilen bu evlerin en kaliteli tasarım olduklarını da sizlere söylemek isterim ve iyi istirahatler dilerim.

taş ev ustası

taş ev ustası

Tags:, , , , , , , ,