Tag Archives: manisa taş ev

Beton Evlerden Daha Dayanıklı Taş Ev Yapımı

Beton yapılara nazaran oldukça dayanıklı olan taş evler yıllar boyunca ilk gün ki sağlamlığı korumaktadır. Yıllar boyunca sizlere hiçbir masraf çıkarmadan huzurla içinde oturacağınız taş evler üretmekteyiz.

izmir taş ev ustası

izmir taş ev ustası

Ustalarımız ile birlikte en kısa süre içerisinde birden çok renk ve desenlere sahip olan taşlardan sizlere ev yapmaktayız. Üstelik bu evler oldukça hoş bir görünüme sahip ve sanki eski yüzyıllardan kalmış gibi Nostalji bir görünüm havasını verirken huzur dolu bir köşk, saray görünümünü de katmaktadır. Genelde İzmir de villalar için kullanılan bu taş evler, artık müstakil betonarme evlerin yerini de almaktadır. Son Trend olan bu taş evler ile sadece dış görünüm değil aynı zamanda da iç görünümde de muhteşem bir güzelliği katacaksınız. Dayanıklılık olarak oldukça iyi olan bu taş evler, rutubete karşı koruma ve ses yalıtımı gibi İzolasyonlara göre de oldukça idealdir. Yıllar boyunca hiçbir masraf etmeden evinizde huzur içerisinde oturacak ve harika bir şekilde görünüme sahip olan bu taş evler ile de farkındalığı oluşturacaksınız. Otellerin de sıkça tercih etmiş olduğu ve iç dekorasyon alanında kullandığı taş modellerimiz ile de İzmir de bulunan tün otel ve pansiyonlara da hizmet etmekteyiz. Sitemiz üzerinden bizlere iletişim panelinden ya da telefon numaramızdan ulaşın yerinde tespitlerimiz ile birlikte de en kısa süre içerisin de çözüm odaklı çalışmalarımızı gerçekleştirelim.

Tags:, , , , , , , ,

Manisa Taş Dekorasyon Ustası

Manisa taş dekorasyon işleri için bizlerle iletişime geçip bizlerden bilgi alabilirsiniz. Manisa bölgesine yakın olduğumuz için Manisa`da taş dekorasyon işleri yapılmaktadır.

Alaçatı taş kaplama :Alaçatı taşının diğer anlamı da beyaz tüf taşıdır. Bu taş yanardağların püskürttüğü kül,  kum ve lav parçacıklarının bir araya gelmesinden oluşur ve yapı olarak genellikle açık renkli hafif gözenekli ,yapılar için kullanabilen doğal bir malzemedir.

Alaçatı Taş

Alaçatı Taş

Alaçatı taşı ocaklardan çıkarıldığında yumuşak bir yapıdadır fakat rüzgar,hava ve güneş ile teması sonrasında sertleşir, böylelikle binalarda kullanılan doğal yapı malzemesine dönüşür. Özellikleri sayesinde inşa edilen yapıların çok sağlam olmasına ve çok iyi bir ısı yalıtımına imkan sağlar. Alaçatı taşı kullanılan binalarda dış cephesinde sıva , boyaya gerek yoktur. Bununla beraber binalar kışın sıcak yazın da serin kalır. Binaya uygulama yapıldıktan sonra taşların her geçen gün sertleşmesi ve bu şekilde birbirine kenetlenmesiyle bina daha da sağlam bir hale dönüşür.

Alaçatı

Alaçatı

Alaçatı taşının kullanımında birçok avantaj vardır ; hafif bir taştır , renklerini korumada dayanıklıdır , kolay aşınmaz , su ve rüzgar gibi dış etkilerden kolay etkilenmez ayrıca işleme ve yerleştirme işlemleri kolaydır. Alaçatı taşı hakkında sormak istediğiniz ve ustalarımızdan bilgi almak için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilir hiç çekinmeden arayabilirsiniz…

Tags:,