Tag Archives: kemalpaşa

Villa Dekorasyon

İzmir de faal olan firmamız İzmir’in tüm bölgelerin de taş kaplama ve taş dekorasyon alanında çalışmalar sergilemektedir. Taş döşeme işleriniz de bizlere sadece bir telefon kadar uzaktasınız. Taş döşeme alanları sadece evler, villalar için geçerli değildir, park, bahçe, işyerleri, havuz gibi ve daha birçok alan da sizlere bu açıdan hizmet etmekteyiz. Ustalarımız ile birlikte yerinde yapmış olduğumuz incelemeler neticesin de sizlere en iyi şekilde kısa süreli çözüm odaklı çalışmalar sergiliyoruz.

villa iç dekorasyon

villa iç dekorasyon

Bu anlamda da sizler de oldukça daha güzel görünüme sahip olan birçok çalışmalarımız ile taş döşeme alanından yararlanabileceksiniz. Odalarınızı bahçenizi işyerlerinizi ve daha birçok alanları taş döşeme ve kaplama hizmetimiz ile güzelleştirmekteyiz. Üstelik bu alan da bizler bir ilki başararak taş ev dahi yapıyoruz. Betonarme yapılara karşı kat kat fazla dayanıklı olan taş evler ile muhteşem bir görünüme de sahip oluyor.

villa iç dekorasyon

Üstelik sizleri her sene boya derdinden kurtarıyoruz ve uzun yıllar boyunca boya dahi istemeyen birçok renk ve desende ki taş modellerimiz ile taş evleri inşa ediyoruz. Villa taş yapımı alanında da çalışmalarımız yer almaktadır ve sizler de yazlık ya da daimi oturduğunuz villaları taş ile kaplatabilir ya da sıfırdan taş villa yapımı alanında hizmet alabilirsiniz. Uzun yıllarca dayanıklılığını koruyacak olan bu taş villa ile muhteşem bir görünüme sahip olan villanız olacaktır.

villa dekorasyon

villa dekorasyon

Tags:, , , , , , , , , , , ,

Taş Döşeme Dekorasyon Firmaları

İzmir’de bulunan firmamız İzmir’in her yerin de taş duvar döşeme işlemleri yapmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan kalifiyeli ustalarımız ile birlikte en kısa süre içerisin de taş döşeme alanında çalışmalar sergiliyoruz. Özellikle de Villa taş döşeme alanında yapmış olduğumuz birçok villalar bulunmaktadır.

tas dekorasyon

tas dekorasyon

İzmir ve çevre illerin de oldukça fazla olan referanslarım ile doğaya muhteşem bir görüntü katan evlerinizle daha renkli bir kent içerisinde muhteşem bir görünüme sahip olan evde huzur dolu yaşam sürdüreceksiniz. Taş döşeme sadece villa için geçerli değildir aynı zamanda da mevcut olan eviniz ister dışına, ister bahçeye, ister herhangi belirlemiş olduğunuz bir odaya, dilerseniz de koridora dahi taş döşeme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizin belirlemiş olduğunuz alanlarda örneklerimiz ile yerinde tespitlerimiz neticesin de en iyi yakışanı tercih edeceğinize emin olun. Oldukça kısa süre içerisin de ve dayanıklı bir şekilde uzun yıllar boyunca korunaklı bir taş görünümü elde eden eviniz olacak.

taş ev dekorasyon ustası

taş ev dekorasyon ustası

Taşlar oldukça dayanıklıdır ve özenle şekillendirilmiştir. Birden çok şekiller ve renklere sahip olabileceğiniz bu taşlar ile Nostaljik bir ev görüntüsünü de oluşturabileceksiniz. Özellikle de cafe lokanta gibi yerlerde de çok iyi bir müşterilere görünüm sunmaktadır. Evinizin havuzunu dahi bu taş döşemeler ile renklendirebilecek ve daha iyi bir görünümü elde ettiği gibi dayanıklılığı da elde etmiş olacaktır.

Tags:, , , , , , , , , , , , , ,