Tag Archives: güzelbahçe

Taş Döşeme Dekorasyon Firmaları

İzmir’de bulunan firmamız İzmir’in her yerin de taş duvar döşeme işlemleri yapmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan kalifiyeli ustalarımız ile birlikte en kısa süre içerisin de taş döşeme alanında çalışmalar sergiliyoruz. Özellikle de Villa taş döşeme alanında yapmış olduğumuz birçok villalar bulunmaktadır.

tas dekorasyon

tas dekorasyon

İzmir ve çevre illerin de oldukça fazla olan referanslarım ile doğaya muhteşem bir görüntü katan evlerinizle daha renkli bir kent içerisinde muhteşem bir görünüme sahip olan evde huzur dolu yaşam sürdüreceksiniz. Taş döşeme sadece villa için geçerli değildir aynı zamanda da mevcut olan eviniz ister dışına, ister bahçeye, ister herhangi belirlemiş olduğunuz bir odaya, dilerseniz de koridora dahi taş döşeme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizin belirlemiş olduğunuz alanlarda örneklerimiz ile yerinde tespitlerimiz neticesin de en iyi yakışanı tercih edeceğinize emin olun. Oldukça kısa süre içerisin de ve dayanıklı bir şekilde uzun yıllar boyunca korunaklı bir taş görünümü elde eden eviniz olacak.

taş ev dekorasyon ustası

taş ev dekorasyon ustası

Taşlar oldukça dayanıklıdır ve özenle şekillendirilmiştir. Birden çok şekiller ve renklere sahip olabileceğiniz bu taşlar ile Nostaljik bir ev görüntüsünü de oluşturabileceksiniz. Özellikle de cafe lokanta gibi yerlerde de çok iyi bir müşterilere görünüm sunmaktadır. Evinizin havuzunu dahi bu taş döşemeler ile renklendirebilecek ve daha iyi bir görünümü elde ettiği gibi dayanıklılığı da elde etmiş olacaktır.

Tags:, , , , , , , , , , , , , ,

İzmir Dekor Taş Duvar Yapımı

İzmir Dekor Taş Duvar Yapımı

taş merdiven

Taş merdiven yapımı resimde görüldüğü gibi kendi ustalarımızın elinden yapılmıştır özenerek yapılan işçiliktir. Taş kaplama Ardahanda sert taşla bahçe duvarlarında göstermiş olduğumuz başarıyı bu konuda ekimizi gerçekten kutluyoruz. Taş gerçekten emek ve sabır isteyen bir meslektir.

 

 

 

 

İzmir Taş Ev

İzmir taş ev yapımı resimde görüldüğü gibi kendi ekibimizin yapmış olduğu taş evdir vede istenilen her taştan ev yapılabilir veya bahçe duvarlarınız yapılır iletişim için bizleri iletişim bölümünden irtibata geçerek arayabilirsiniz. Bu resimler vede aşağıdaki bütün resimler kendi ekibimiz tarafından yapılmış duvarlarımızın resimleridir. Her taşı özenerek yerlerine koyduğumuz doğrudur.

 

 

 

izmir taş duvar

izmir taş duvar

duvar dekorasyon

taş duvar ustaları

bahçe duvar

bahçe duvar

 

Tags:, , , , , , , , , ,