Tag Archives: gaziemir

Villa Dekorasyon

İzmir de faal olan firmamız İzmir’in tüm bölgelerin de taş kaplama ve taş dekorasyon alanında çalışmalar sergilemektedir. Taş döşeme işleriniz de bizlere sadece bir telefon kadar uzaktasınız. Taş döşeme alanları sadece evler, villalar için geçerli değildir, park, bahçe, işyerleri, havuz gibi ve daha birçok alan da sizlere bu açıdan hizmet etmekteyiz. Ustalarımız ile birlikte yerinde yapmış olduğumuz incelemeler neticesin de sizlere en iyi şekilde kısa süreli çözüm odaklı çalışmalar sergiliyoruz.

villa iç dekorasyon

villa iç dekorasyon

Bu anlamda da sizler de oldukça daha güzel görünüme sahip olan birçok çalışmalarımız ile taş döşeme alanından yararlanabileceksiniz. Odalarınızı bahçenizi işyerlerinizi ve daha birçok alanları taş döşeme ve kaplama hizmetimiz ile güzelleştirmekteyiz. Üstelik bu alan da bizler bir ilki başararak taş ev dahi yapıyoruz. Betonarme yapılara karşı kat kat fazla dayanıklı olan taş evler ile muhteşem bir görünüme de sahip oluyor.

villa iç dekorasyon

Üstelik sizleri her sene boya derdinden kurtarıyoruz ve uzun yıllar boyunca boya dahi istemeyen birçok renk ve desende ki taş modellerimiz ile taş evleri inşa ediyoruz. Villa taş yapımı alanında da çalışmalarımız yer almaktadır ve sizler de yazlık ya da daimi oturduğunuz villaları taş ile kaplatabilir ya da sıfırdan taş villa yapımı alanında hizmet alabilirsiniz. Uzun yıllarca dayanıklılığını koruyacak olan bu taş villa ile muhteşem bir görünüme sahip olan villanız olacaktır.

villa dekorasyon

villa dekorasyon

Tags:, , , , , , , , , , , ,

İzmir Dekor Taş Duvar Yapımı

İzmir Dekor Taş Duvar Yapımı

taş merdiven

Taş merdiven yapımı resimde görüldüğü gibi kendi ustalarımızın elinden yapılmıştır özenerek yapılan işçiliktir. Taş kaplama Ardahanda sert taşla bahçe duvarlarında göstermiş olduğumuz başarıyı bu konuda ekimizi gerçekten kutluyoruz. Taş gerçekten emek ve sabır isteyen bir meslektir.

 

 

 

 

İzmir Taş Ev

İzmir taş ev yapımı resimde görüldüğü gibi kendi ekibimizin yapmış olduğu taş evdir vede istenilen her taştan ev yapılabilir veya bahçe duvarlarınız yapılır iletişim için bizleri iletişim bölümünden irtibata geçerek arayabilirsiniz. Bu resimler vede aşağıdaki bütün resimler kendi ekibimiz tarafından yapılmış duvarlarımızın resimleridir. Her taşı özenerek yerlerine koyduğumuz doğrudur.

 

 

 

izmir taş duvar

izmir taş duvar

duvar dekorasyon

taş duvar ustaları

bahçe duvar

bahçe duvar

 

Tags:, , , , , , , , , ,