Tag Archives: ev

Villa Dekorasyon

İzmir de faal olan firmamız İzmir’in tüm bölgelerin de taş kaplama ve taş dekorasyon alanında çalışmalar sergilemektedir. Taş döşeme işleriniz de bizlere sadece bir telefon kadar uzaktasınız. Taş döşeme alanları sadece evler, villalar için geçerli değildir, park, bahçe, işyerleri, havuz gibi ve daha birçok alan da sizlere bu açıdan hizmet etmekteyiz. Ustalarımız ile birlikte yerinde yapmış olduğumuz incelemeler neticesin de sizlere en iyi şekilde kısa süreli çözüm odaklı çalışmalar sergiliyoruz.

villa iç dekorasyon

villa iç dekorasyon

Bu anlamda da sizler de oldukça daha güzel görünüme sahip olan birçok çalışmalarımız ile taş döşeme alanından yararlanabileceksiniz. Odalarınızı bahçenizi işyerlerinizi ve daha birçok alanları taş döşeme ve kaplama hizmetimiz ile güzelleştirmekteyiz. Üstelik bu alan da bizler bir ilki başararak taş ev dahi yapıyoruz. Betonarme yapılara karşı kat kat fazla dayanıklı olan taş evler ile muhteşem bir görünüme de sahip oluyor.

villa iç dekorasyon

Üstelik sizleri her sene boya derdinden kurtarıyoruz ve uzun yıllar boyunca boya dahi istemeyen birçok renk ve desende ki taş modellerimiz ile taş evleri inşa ediyoruz. Villa taş yapımı alanında da çalışmalarımız yer almaktadır ve sizler de yazlık ya da daimi oturduğunuz villaları taş ile kaplatabilir ya da sıfırdan taş villa yapımı alanında hizmet alabilirsiniz. Uzun yıllarca dayanıklılığını koruyacak olan bu taş villa ile muhteşem bir görünüme sahip olan villanız olacaktır.

villa dekorasyon

villa dekorasyon

Tags:, , , , , , , , , , , ,