Tag Archives: ege

Taş Döşeme Dekorasyon Firmaları

İzmir’de bulunan firmamız İzmir’in her yerin de taş duvar döşeme işlemleri yapmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan kalifiyeli ustalarımız ile birlikte en kısa süre içerisin de taş döşeme alanında çalışmalar sergiliyoruz. Özellikle de Villa taş döşeme alanında yapmış olduğumuz birçok villalar bulunmaktadır.

tas dekorasyon

tas dekorasyon

İzmir ve çevre illerin de oldukça fazla olan referanslarım ile doğaya muhteşem bir görüntü katan evlerinizle daha renkli bir kent içerisinde muhteşem bir görünüme sahip olan evde huzur dolu yaşam sürdüreceksiniz. Taş döşeme sadece villa için geçerli değildir aynı zamanda da mevcut olan eviniz ister dışına, ister bahçeye, ister herhangi belirlemiş olduğunuz bir odaya, dilerseniz de koridora dahi taş döşeme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizin belirlemiş olduğunuz alanlarda örneklerimiz ile yerinde tespitlerimiz neticesin de en iyi yakışanı tercih edeceğinize emin olun. Oldukça kısa süre içerisin de ve dayanıklı bir şekilde uzun yıllar boyunca korunaklı bir taş görünümü elde eden eviniz olacak.

taş ev dekorasyon ustası

taş ev dekorasyon ustası

Taşlar oldukça dayanıklıdır ve özenle şekillendirilmiştir. Birden çok şekiller ve renklere sahip olabileceğiniz bu taşlar ile Nostaljik bir ev görüntüsünü de oluşturabileceksiniz. Özellikle de cafe lokanta gibi yerlerde de çok iyi bir müşterilere görünüm sunmaktadır. Evinizin havuzunu dahi bu taş döşemeler ile renklendirebilecek ve daha iyi bir görünümü elde ettiği gibi dayanıklılığı da elde etmiş olacaktır.

Tags:, , , , , , , , , , , , , ,

İzmir Taş Villa Yapımı Ustası

İzmir Taş Villa Yapımı Ustası

İzmir de taş döşeme alanında uzun yıllardır faaliyet sergileyen firmamız ile tanışmanın tam zamanı. Ustalarımız ile birlikte en kısa süre içerisin de sizlerin taleplerine göre çalışma alanları oluşturuyoruz.

taş villa

taş villa

Yerinde tespit ve zengin katalog çeşidimiz ile birlikte her zevke uyum sağlayacak olan taş döşeme ve taş kaplama çalışmalarının yanı sıra taş ev, taş villa gibi sıfırdan inşaat yapım işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. İzmir de birçok bölgede yapmış olduğumuz taş evleri dışarıdan gelenler tarihi evler, konaklar olarak sanmaktadır. O kadar güzel bir görünüme sahip oluyorlar ki ve gerçekten de betonarme yapılardan on kat daha dayanıklıdırlar. Taş evler eski yüzyıllardan bu yana en çok tercih edilen evlerdir. Yıllar boyunca yalıtımlı olması ve dayanıklılığı ile her zaman gözler önüne serilmiştir. Yazın serin tutan ve kışın sıcak tutan taş evler ile üstelik boya derdiniz de olmayacak. Uzun yıllar boyunca hiç boyama derdinde kalmadan muhteşem bir dayanıklılığı sergilemektedir. Taş evlerin yanı sıra mevcut evlerinize taş kaplama çalışmaları da yapmaktayız. Sadece evinize değil bahçe ve işyerlerinize de bu alanda çalışmalarımız yer almaktadır. Genelde kafelerin oldukça fazla tercih etmiş olduğu taş kaplama alanların da İzmir’in birçok bölgesin de çalışmalarımız yer almıştır. Sitemiz üzerinden iletişim panelinden bizlerle iletişim halinde olabilir, aynı zamanda da telefon numaramızdan da her daim bizlere ulaşabilirsiniz.

iki katlı taş ev

iki katlı taş ev

Birbirinden güzel sanat eserleri gibi görünen bu evlerin her biri birinden daha güzel ve kullanışlı. Her daim sıcak ortamların sergileneceği bu evlerde insan bedeni yaşlanmaz bir kere. En güzel anılarınızı bu evlerde geçirecek olmanız size mutluluk ve güzellik katacak. Son zamanlarda bütün kafe ve restoranlarda da kullanıma başlanan taş evlerin günlük yaşamınıza etkisi çok artacak ve her defasında o evlerin güzelliğinden bahsedecek kadar onları çok seveceksiniz. Her türlü nitelikte sizlere gezdirilen bu evlerin en kaliteli tasarım olduklarını da sizlere söylemek isterim ve iyi istirahatler dilerim.

taş ev ustası

taş ev ustası

Tags:, , , , , , , ,

Kilit Parke Taş

Kilit Parke Taş

Beton olan Parke Taşları, farklı desenleriyle farklı renkleriyle birlikte çeşitleri olması ile bambaşka diğer zemin malzemelerinde olmayan tasarım çeşitlerini sunmaktadır. Bu yüzden kilitli parke taşları, iç vede dış mekanlarda çok fazla tercih edilen bir zemin kaplama ürünüdür.

kilit parke taşı

kilit parke taşı

 

Fazla zahmeti olmayan ürünler çok kolay temizlenir vede silinebilir kilitli olduğundan dolayı, belli bölgede altyapı gibi sorunlar olduğunda sadece o bölümde olan taşları söküp yerlerine düzenlice koymanız yeterlidir. Sökülen taşlar tekrar tekra kullanıldığı için malzemelerden zamandan vede işçiliklerden fazlasıyla tasarruf etmiş olmaktasınız işte bu yüzden kilit parke diyoruz.

Kilitli parke modellerinde birkaç olmak üzere 10 cm, 8 cm vede 6 cm olmak ile birlikte 3 adet farklı yükseklik çeşidi bulunmaktadır. Uygulama yapılan bölgelere göre kilitli parkenin cm kalınlığı ona göre belirlenmeli.

kilitli parke

kilitli parke

 

BETON PARKE TAŞLARI;

Sağlam, dayanıklı vede çok basit uygulanabilir, yerinden sökülebilir tekrar kullanılır, donmaz, kayganlık kesinlikle yoktur, beton parke modelleri vede alternatifleri çoktur.

 

Tags: